ناشر منبع

null آموزش استاندارد ISO13485 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی
12:08

آموزش استاندارد ISO13485 با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

وبینار آموزشی «الزامات استانداردISO13485» و آشنایی با نحوه حمایت بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی از اخذ استانداردها روز دوشنبه 19 آبان ماه جاری از ساعت 14 تا 18 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، در وبینار آموزشی «الزامات استانداردISO13485»، پس از آشنایی با الزامات و محتوای بندهای استاندارد، نحوه استقرار سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی منطبق با الزامات اداره کل تجهیزات پزشکی ایران(IMED) به بیان ساده پرداخته می¬شود و در پایان نحوه حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از اخذ استانداردها و مجوزهای ملی و بین‌المللی مطرح خواهد شد. 
حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت forms.inif.ir/standard  برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.
لازم به ذکر است اخذ خدمت بلاعوض استاندارد‌های صادراتی از سوی صندوق نوآوری، تا سقف ۱۵۰ میلیون برای بار اول و تمدید آن تا سقف ۷۵ میلیون تومان امکانپذیر است. همچنین برای استاندارد‌های تخصصی و سیستمی حمایت بلاعوض صندوق نوآوری برای بار اول تا سقف ۴۰ میلیون و تمدید آن ۲۰ میلیون تومان خواهد بود. علاوه بر آن برای تاییدیه‌ها و مجوز‌های ملی نیز خدمات بلاعوض صندوق نوآوری برای بار اول تا سقف ۴۰ میلیون و برای تمدید آن تا سقف ۱۵ میلیون تومان است.